Hakkımızda

Hayallerinizdeki ev, iş yeri ya da arsayı bulmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sizin için çok değerli olduğunu bildiğimiz mülklerinizin hızlı bir şekilde ve en uygun fiyatla satılması için üzerimize düşen çalışmayı yapmayı hedefliyoruz.

Yapılacak tüm pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra bölgede uzman bir danışman olmam vesilesi ile birçok portföy/projede yetki almış ve ekibimle birlikte eş zamanlı birçok potansiyel müşteriye hizmet sunuyoruz. Bölgedeki kurumsal ve yerel emlak ofisi ile paylaşımda bulunuyor ve sıcak temasımı kaybetmiyoruz.

2020 yılında 52 satış, işlemi yaparak neredeyse her hafta 1 satış kapatarak onlarca aileyi yeni yuvalarına kavuşturduk. Gayrimenkul danışmanlığına başladığımızdan bu yana yaptığımız gibi, uzmanlık bölgemiz olan Bağdat Caddesinde sistemli çalışarak geçen yılı ikiye katlamayı hedefliyoruz.

Gayemiz, hem size hem sevdiklerinize en güzel evi bulmak. Siz de hayallerinizdeki eve kavuşmak ya da mülkünüzün doğru fiyat & zamanda satılmasını istiyorsanız birlikte çalışalım.

2020 KWCadde 1.si

2020 KWTurkiye 3.sü

2019 KWCadde 1.si

2019 KWTürkiye 3.sü

Profesyonel ekibimiz ile her emlak ofisinin yapacağı standart tanıtım faaliyetleri yanı sıra mülkünüzü öne çıkartacak, dikkat çekici çalışmalar da yapılarak mümkün olan en kısa sürede satışı tamamlamayı hedefliyoruz. Hedeflediğimiz sonuca hızlı ulaşmak için pazarlama faaliyetlerinin sistematik bir şekilde uygulanması gerekiyor.

Bu vesile ile pazarlama ve hizmet planımızın örneklerini paylaşmak istiyorum. Bu faaliyetlerden portföyünüze uygun olanlar hayata geçirilir.

Sizden Gelenler

Erkan Bey’den Cadde Bostan’da ev satın aldık. Sadece ev satın alma işlemleri süresince değil, satın alma sonrasında da ilgisi ve alakası devam etti. Kendisine teşekkür ediyoruz.
Elif Nur Yön
Geçen sene Erkan Bey’den Kozyatağı’nda yatırımlık bir iş yeri satın aldım. “Yatırım yapmak istiyorum.“ diyorsanız, sözle değil veriyle çalışan Erkan Güngör ve ekibi ile çalışmanızı öneririm.
Erkin Öztuğ
Erkan Bey’den satın aldığımız Şaşkınbakkal’daki evimizde keyifle oturuyoruz. Hayalimizdeki evi kısa sürede bulduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.
Ezgi Karadağ

Compare listings

Karşılaştırmak