Hakkımızda

Hayallerinizdeki ev, iş yeri ya da arsayı bulmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sizin için çok değerli olduğunu bildiğimiz mülklerinizin hızlı bir şekilde ve en uygun fiyatla satılması için üzerimize düşen çalışmayı yapmayı hedefliyoruz.

Yapılacak tüm pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra bölgede uzman bir danışman olmam vesilesi ile birçok portföy/projede yetki almış ve ekibimle birlikte eş zamanlı birçok potansiyel müşteriye hizmet sunuyoruz. Bölgedeki kurumsal ve yerel emlak ofisi ile paylaşımda bulunuyor ve sıcak temasımı kaybetmiyoruz.

Erkan Güngör Gayrimenkul olarak 8 yılı aşkın süredir yüzlerce aileyi yeni yuvasına kavuşturduk ve sunduğumuz hizmet neticesinde, uzmanlık bölgemiz olan Bağdat Caddesinde sistemli çalışarak başarımızı katlayarak arttırıyoruz.

Gayemiz, hem size hem sevdiklerinize en güzel evi bulmak. Siz de hayallerinizdeki eve kavuşmak ya da mülkünüzün doğru fiyat & zamanda satılmasını istiyorsanız birlikte çalışalım.

Ekibimizle Tanışın

Sahada sizin hayal ettiğiniz mülkü bulacak, veya mülkünüzü değerinde satacak veya kiralayacak olan danışmanlarımızla tanışın.

Erkan Güngör
Gayrimenkul Danışmanı
Erkan Güngör
Gayrimenkul Danışmanı

Yaklaşık 8 yıl önce başladığım gayrimenkul danışmanlığında sitemli çalışmanın ve değer yaratmanın önemine inanarak büyük başarılara imza attım. Hedefim markamızı uzmanlık bölgemiz olan Bağdat Caddesinin en çok tercih edilen markası haline getirmek. 

  • 2019 & 2020 & 2021 KW Cadde 1.si
  • 2019 & 2020 KW Türkiye 3.sü
Salih Taylan
Gayrimenkul Danışmanı
Salih Taylan
Gayrimenkul Danışmanı

Gıda sektöründe uzun süre işletmecilik yaptıktan sonra emlak sektörü için gerekli eğitimleri tamamlayarak bir inşaat firmasında başladığım kentsel dönüşüm danışmanlığı görevinden de birçok deneyim kazandım. Erkan Güngör Gayrimenkul bünyesinde Gayrimenkul Danışmanı olarak hizmet veriyorum.

İbrahim Arıgut
Gayrimenkul Danışmanı
İbrahim Arıgut
Gayrimenkul Danışmanı

Çeşitli sektörlerde çalışarak kazandığım deneyimimi satış alanında geliştirerek 5 yıl önce Erkan Güngör Team ile başladığım gayrimenkul kariyerime hızla devam ediyorum.

Listeleri karşılaştırın

Karşılaştır