BU YATIRIM FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

Neden Kıbrıs?

Kuzey Kıbrıs, Türk ve yabancı yatırımcıların rağbet gösterdiği, emsal sahillere göre yatırım potansiyeli yüksek ülkelerden birisidir.

2021 Yılında Amerikan iş dünyasının en prestijli dergisi olan Forbes dergisinin “Dünyanın yatırım yapılabilecek en iyi 5 sahili” yazısında ilk sırayı alan Kuzey Kıbrıs sahili, yatırımcıları ve misafirlerine kaliteli ve lüks bir yaşam sunuyor.

İngiliz hukuk sisteminin yürütüldüğü Kuzey Kıbrıs’da, gayrimenkul satışarı ve kira gelirleri pound üzerinden sağlanıyor.

Geridönüş (amortisman) süresi emsal ülkelere göre daha düşük olup 10-12 yıl gibi bir sürede yatırımcılara geri dönmektedir. Satın alınan gayrimenkulün değeri yıllık artış oranına paralel pound bazında da minimum %20 artış göstermektedir.

Nüfusun ve bölgeye gelen turist sayısının artmasıyla konut ihtiyacı da her geçen gün artmaktadır.

Kuzey Kıbrıs; kulüpleri, casinoları, lüks otelleri, uzun sahil şeridi, denizi, neredeyse yılın tamamı güneş alan iklimi ve tarih turizmi ile Fransa ve İtalya’daki emsallerinden çok daha uygun maliyetli tatil avantajı sunan benzersiz bir lokasyondur.

Projelerimiz içerisinde otel konseptinde işletilen, profesyonel yönetim ve kiralama hizmeti sunan, seçilen daireye göre yıllık kira garantisi veren seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Yapılacak gayrimenkul yatırımları ile Kıbrıs’ta oturum izni alınması da çok daha kolaydır.

 

Kıbrıs'ta Otel Konseptinde Satılık Daireler

  • Döviz Üzerinden Kira Getirisi
  • 10/12 yıl Amortisman Süresi
  • Döviz Üzerinden Değer Artışı
  • Uzun Ödeme Planları

Bu fırsat hakkında detaylı bilgi almak isterseniz iletişim formumuzu doldurun uzman ekibimiz sizi arayarak bilgi versin.

Örnek Projeler ve Ödeme Planlarını Görmek İster misiniz?

Gayrimenkulde güvenilir ve karlı yatırım için zaman kaybetmeyin !

%8 KİRA GARANTİSİ & CASH BACK

80 AY 0 FAİZ ÖDEME KOLAYLIĞI

CASİNOLU OTEL KONSEPTİ

Deniz Manzaralı Muhteşem Villa Projesi

Denize Sıfır Konumda Sağlık Turizmi

95.000 STG’den Başlayan Fiyatlarla

Listeleri karşılaştırın

Karşılaştır